TRAIL60
Op zondag 29 maart 2026 organiseerde de Mucovereniging TRAIL60, een sportieve en solidaire uitdaging voor iedereen toegankelijk.
We stonden met maar liefst 1157 enthousiaste deelnemers uit alle uithoeken van België, waarvan een 20 tal personen met mucoviscidose, aan de start van de eerste editie van TRAIL60 by muco.be in het prachtige Pajottegem.
Deelnemers, schenkers, vrijwilligers en bedrijven hebben zich op een indrukwekkende manier ingezet om fondsen te werven ten voordele van de strijd tegen mucoviscidose. Dankzij de TRAIL60 werd maar liefst €139.453 ingezameld. Hiermee kunnen we de ondersteuning van de 1397 mensen met mucoviscidose in ons land voortzetten en blijven investeren in het wetenschappelijk onderzoek naar de ziekte.
Laatste update: