Aperobar Hard/t voor muco

Aperobar Hard/t voor muco | L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 Dorpshuis Vrededaal, BE

De mensen achter Hard/t voor Muco in Puurs hebben, na een jarenlange inzet in de strijd tegen muco, onlangs besloten om hun afscheid aan te kondigen.

Ze hebben de voorbije jaren hard gewerkt met een kleine kerngroep, maar altijd omringd door heel veel enthousiaste helpende handen op het evenement zelf. Overal in Puurs-Sint-Amands en deelgemeenten kenden ze Hard/t voor Muco van hun talrijke activiteiten waaronder het kraampje op de wekelijkse markt van Puur op de donderdag van Onze Lieve Heer Hemelvaart, de Winterbar, het kraampje op Breendonk Winter enop Kalfort Kermis en het Feest van de Burgemeester van 2016.

Hardt/t voor Muco zal tijdens een Aperobar ten voordele van de Mucovereniging op vrijdag 27 augustus nog een laatste keer het beste van zichzelf geven. De Aperobar gaat door in het Dorpshuis Vrededaal in de L. Van Kerkhovenstraat 1 te Kalfort van 1830u tot 0100u.